Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Informacja prasowaGrajewo, 30 września 2020Marnowanie żywności to poważny, globalny problem natury zarówno ekonomicznej, środowiskowej jak i etycznej. Każdego dnia wyrzucane są tony jedzenia, co przyczynia się do niszczenia
Informacja prasowaPoznań, XX czerwca 2018 r.Drugie życie herbaty- herbaciany food waste ogrodowyŻycie w zgodzie z ekologią wbrew pozorom nie musi być trudne i pracochłonne – wystarczy wprowadzić kilka dobrych nawyków.
INFORMACJA PRASOWAWarszawa, 12 grudnia 2019 r. Salony i serwisy bez „energii” do sprzedaży samochodów elektrycznychStan rozwoju elektromobilności w Polsce AD 2019 Elektromobilność jako zjawisko, z miesiąca na miesiąc zys
Warszawa, 06.03.2019Elimen E-RX1: pierwszy polski samochód elektryczny do rallycrossuMarka Elimen, która niedawno zadebiutowała na rynku z ultralekkim samochodem ciężarowym E-VN1, stawia przed sobą kolejne wyzwanie – elektry
Siarzewo na wysokości Kępy na 708 km Wisły zostało wybrane jako najlepsze miejsce do budowy drugiego stopnia z elektrownią wodną. Eksperci pracujący na zlecenie inwestora wskazali je jako najlepiej spełniające cele programu in
Sprawdź praktyczne porady przed pojawianiem się lutowych przymrozkówPrzed nami uderzenie ostrej zimy i intensywnych opadów śniegu. Jak przewidują synoptycy mroźne powietrze nadciągające z Rosji i Skandynawii pojawi się w Po
Informacja Prasowa AlmetteLipiec 2017Sezon na… ogórki!Odbyło się kolejne spotkanie Smaki Sezonu AlmetteZa nami drugie spotkanie z cyklu Smaki Sezonu Almette. Tym razem wszyscy uczestnicy mogli powiedzieć „Zielono mi!”, bo
Kilka lat temu skrótowiec FOMO (fear of missing out) opisujący nerwową potrzebę zerkania co chwilę na smartfon królował w mediach. Wielu z nas identyfikowało się z tym lękiem, karcąc się w duchu za zmarnowany czas przed ekr
Odświeżamy balkon na słodkie lenistwo Nawet jeśli nie była zbyt śnieżna i mroźna to zima wreszcie dobiega końca. Na pikniki czy wielogodzinne spacery co prawda jeszcze za wcześnie, ale okazje do relaksu na świeżym powiet